Liki24 już w Polsce

Nasza platforma do zamawiania najtańszych leków już dostępna w Polsce. Liki24 to pomysł ukraiński, który w tym kraju zrobił furorę.
Tomasz Kwiatkowski
Tomasz Kwiatkowski14 grudnia, 20203 minut na przeczytanie 48
Liki24 już w Polsce

Nasza platforma do zamawiania najtańszych leków już dostępna w Polsce. Liki24 to pomysł ukraiński, który w tym kraju zrobił furorę. Dzięki dotacji inwestorów, w kwocie 5 mln dolarów, Liki24 poszerza rynek na inne kraje Europy. Pierwszym wyborem stała się Polska. Od lipca 2020 z platformy mogą korzystać mieszkańcy stolicy, a wkrótce dostęp do niej będą mieli wszyscy Polacy. 

Co to jest Liki24?

Jesteśmy platformą internetową, która pośredniczy w zakupie leków przez internet. Dzięki profesjonalnej wyszukiwarce i naszej współpracy z ponad tysiącem aptek w Warszawie użytkownicy znajdą najtańszą opcję potrzebnego leku. Dodatkowo lek może być dostarczony przez naszego kuriera Liki24 prosto do domu. Jest to bardzo przydatna opcja, kiedy źle się czujemy i nie możemy wyjść z domu. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie w dzisiejszych czasach epidemii. 

Zalety Liki24

Mamy wiele zalet, o czym świadczy fakt, że większość aptek w Warszawie z nami współpracuje. Główne plusy korzystania z Liki24 to:

 

  • oszczędność pieniędzy i czasu - szybko znajdziesz najtańszy lek w ponad 1000 aptek w Warszawie, nie musisz chodzić od apteki do apteki w jego poszukiwaniu;
  • wygoda - dostawa leku kurierem do domu, nie musisz martwić się dojazdem lub tym z kim zostawisz dziecko;
  • dostępność - dzięki integracji systemu z aptekami, mamy pewność, że wyszukany lek jest dostępny w danej aptece.