BIOFARM 75 produktów

Biofarm – człowiek jest w centrum naszych starań

Biofarm to zespół wybitnych specjalistów, dla których człowiek jest na pierwszym miejscu. Każdy ich produkt powstaje z myślą o zdrowiu każdego z nas. Kompania ma na swoim koncie ponad 180 produktów dostępnych w Polsce i w innych krajach. 
Kompania Biofarm jest jednym z największych polskich producentów leków. Jako Biofarm Sp.z.o.o. działa na rynku od roku 1988. Jednak początki firmy sięgają 1982 roku. Wtedy to G. Szwarczyńska zaczęła produkować pierwsze produkty farmaceutyczne i kosmetyki.
Później przyszła kolej na otwarcie hurtowni, produkcję pierwszego leku z logo Biofarm. Rok 1995 na zawsze zapisze się na kartach historii Biofarm. Właśnie w tym roku powstała pierwsza oficjalna siedziba firmy, która jest do dziś.
W 1996 roku świat ujrzał Ginkofar – pierwszy lek, wypuszczony przez Biofarm. Początek wieku XXI przyniósł kolejne sukcesy w postaci Międzynarodowego Certyfikatu GMP i nowych leków.
Rok 2002 to też ważny rok dla firmy Biofarm. Właśnie wtedy ruszył eksport leków z logo firmy.
Z roku na rok Biofarm poszerza swoją ofertę o nowe leki, które robią prawdziwą furorę w branży farmaceutycznej. Mowa o leku Proaxon, Tamivil, Biotynox Forte i innych.
Firma Biofarm ma na swoim koncie mnóstwo różnych nagród. Jedna z najnowszych to PromoSense Awards (2020).

Firma Biofarm może zaoferować swoim klientom zarówno leki bez recepty, jak i leki na receptę. Ponadto ma w swojej ofercie suplementy diety i kosmetyki.
●    Leki bez recepty, to między innymi Magnefar B6 Forte, Ginkofar Biotynox,     Bioprazol.     
●    Leki na receptę to także bogata oferta.     
●    Suplementy diety: Magnefar B6, Rutimax.
●    Kosmetyki: seria Bitynox przeciwko wypadaniu włosów
 

od 20 zł
Kup
od 13 zł
Kup
od 20 zł
Kup
od 10 zł
Kup
od 19 zł
Kup
od 49 zł
Kup
od 29 zł
Kup