BIONORICA 16 produktów

BIONORICA – fitoinżynieria jest podstawą naszego sukcesu

Bionorica to firma farmaceutyczna o długoletniej historii, która sięga korzeniami roku 1933. Produkuje wyłącznie produkty lecznicze pochodzenia roślinnego. Głównym celem firmy jest dbanie o zdrowie pacjentów poprzez wykorzystanie innowacyjnej generacji leków roślinnych. Bionorica od lat prowadzi unikatową działalność – fitoinżynierię, która jest podstawą i tajemnicą sukcesu Bionorica.

Produkty Bionorica to połączenie tradycyjnej wiedzy o roślinach z odkryciami naukowymi z zakresu ziołolecznictwa. Dzięki fitoinżynierii powstała paleta flagowych produktów, do których należą Sinupret®, Bronchipret®, Canephron® N. Bionorica.

Czym jest fitoinżynieria?

Samo pojęcie fitoinżynieria oznacza połączenie nauki z naturą. Bionorica zaczynając od lat 80. XX wieku, zgłębia tajniki natury, by stworzyć najwyższej jakości leki roślinne. Fitoinżynieria bada kompleksowość substancji czynnych roślin leczniczych na całkowicie nowym poziomie technologicznym.

Fitoinżynieria to początek, przyszłość, jakość, badania, otwartość i zrównoważony rozwój, co oznacza głęboki szacunek do przyrody. Umożliwia rozwój i produkcję bezpiecznych leków o całkiem nowych wymiarach jakości i skuteczności, potwierdzonej licznymi badaniami farmakologicznymi i klinicznymi.

Dzięki wysokiej jakości wyrobom, doświadczeniu oraz wysoko kwalifikowanej załodze Bionorica od 17 lat utrzymuje pozycję lidera na niemieckim rynku fitofarmaceutycznym.